Оберіть мову і валюту:
UAH грн.
cart Товарів у кошику: 0

Про нас


Де купити традиційну оригінальну вишиванку або вишиту сукню?


    FolkFashion - український бренд одягу, який почав свою діяльність в 2007 році. Наша перевага - це якість виробів, яку ми даємо покупцям у всьому: вишивці, крою та матеріалах, що застосовуються для пошиття. Наша компанія використовує вишивку в етно стилі й максимально відповідально ставиться до кожної дрібниці.
    Ми не будемо стверджувати, що в наших виробах ходить вся Україна, оскільки сукні та сорочки FolkFashion випускаються в невеликій кількості. Ми ставимося до кожної речі з душею і особливою увагою, кожен виріб майстер збирає індивідуально та вручну. Дизайнерські сукні та блузки виготовлені з натуральних тканин вищого сорту: льон, бавовна, джинс. Для вишивки використовуються високоякісні нитки, що не вигорають на сонці і не линяють при пранні. Усі орнаменти взяті зі стародавньої літератури. Це не просто стильний і ошатний образ, це - оберіг, який несе його власнику позитивну енергетику, успіх, здоров'я та удачу.
    Наш колектив невеликий і складається виключно з професіоналів, які виконують свою роботу на вищому рівні. Густий, м'який стібок, нитка до ниточки, хрестик до хрестика роблять вишивку FF максимально наближеною до ручної як зовні, так і за відчуттями.
    Ми, бренд FolkFashion, відроджуємо традиційну духовність в наших сорочках і сукнях, щоб ваші душі наповнилися позитивними емоціями, засвітилися радістю і національною гордістю.
    Звертайтесь до нас за вказаними телефонами і ми допоможемо вам підібрати сукню або сорочку під ваші побажання.